Корпоратив FACE 2 FACE

Цієї ночі (26 січня 2015р.) зібралися усі ті люди, які створюють для Вас свято щодня!

Велика сім'я під назвою "Face2Face", що охоплює мережу сімейних кафе "Дядя PIZZA", розважальний комплекс "OPERA dance club & karaoke restaurant", кафе "Львівський штрудель", налічує понад 150 чоловік. Це велика команда, яка намагається зробити усе можливе, аби Ваше свято стало незабутнім та МЕГА вражаючим.

 Та раз у рік усі вони об'єднуються, щоб створити свято собі) 

Разом накривали на стіл, разом створювали конкурси, розваги...

І ось той момент початку, і виходять "тато & тато" усіх: Роман Хорзов та Андрій Котищук.

Вони запропонували у цей вечір не турбуватися ні про що, а просто насолоджуватися вечором, адже на ранок знову на роботу:)

Арт-директори закладів склали унікальну розважальну програму, яка включає і креативність колег, і артестизм та почуття гумору.

Найяскравішим конкурсом вечора, а він дійсно був яскравим!, став конкурс "ЗІРКА FACE2FACE", де кожен заклад мав приставити себе у образі артиста. Тут усі почули і креативну переробку пісень від кафе "Львівський штрудель" та комплексу "OPERA", запальний гурт  "Дзідзьо" у виконанні колег з "Дядя PIZZA" (вул. Лесі Українки,59) та навіть отримали справжнє гадання на картах таро від співробітників з "Дядя PIZZA" (пр. Волі,4в)!

Переможців виявилося аж 4 команди))))

Загалом, крута атмосфера, дружність колективу та драйв ведучого залишили лише найкращі згадки про команду "FACE 2 FACE"!