Відкриття оновленого сімейного ЕКО кафе "ДЯДЯ PIZZA"


25.12.2016

Дорогі друзі "Дяді Pizza"! Ми спішимо вам повідомити, що ваше улюблене сімейне кафе вже ось-ось відкриє двері оновленоі, вдвічі більшоі "Дядя Pizza" за адресою пр-кт Волі,4в! Для вас ми спробували створити перше еко-кафе у нашому місті! Для цього закупили пшеницю твердого сорту в Миколаівській області і робимо з нього власне борошно! Його ми використовуємо на тісто для піци, робимо власні макарони та хліб Фокачча. Для вас також наші нові лимонади на фреш-соках, вершкове морозиво, натуральні сири Моцарелла, Рікотта та багато інших смачних продуктів власного виробництва!

Відтепер ми працюватимемо ЦІЛОДОБОВО ЩОДНЯ. Цілодобовою буде також і наша НАЙШВИДША доставка!
Друзі, ми пам'ятаємо також та дякуємо за Ваш інтерес до нашоі минулорічноі акціі "Диво від Миколая", коли ми доставляли піцу і працювали особисто офіціантами, а виручені кошти витратили на подарунки обездоленим дітям...
Цього року, у зв'язку із запуском оновленоі піцеріі, ми вирішили провести цю акцію в п'ятницю, 25 грудня. З 12.00 до 21.00 ми, найкращі друзі Дяді Pizza, Роман Хорзов та Андрій Котищук працюватимемо для Вас офіціантами та екскурсоводами у новому закладі по пр-кту Волі,4в. На усі ваші чайові ми закупимо солодкі подарунки для дітей і передамо іх у міський центр соціального захисту для подальшого вручення. Ми віримо, що це добра справа і ми з вашою допомогою разом зробимо комусь маленьке свято!
Отже, запрошуємо 25 грудня (п'ятниця) з 12 до 21.00 в "Дядю Pizza" на Волі, 4в!

                         М.ЛУЦЬК
Пр-кт Волі, 4в 
Вул. Лесі Українки, 59
(+38 099 167 7005)
(+38 099 167 7004)