Послуги

Шановні Ресторатори, замість передмови хочемо зауважити, що послуги наші є консультативними. Ми не ідемо працювати у вас кухарем, дизайнером або офіціантом. І ніхто з наших консультантів не йде. Тому процес роботи над закладом сприймайте більше як навчання. Втім, це не знімає з нас відповідальності за результат, над чим ми постійно й працюємо.

Наша задача - зробити вам бізнес у цій сфері і показати як функціонує той чи інший процес, щоб ви або довірена особа могли управляти цілим закладом.

Від нас ви можете отримати повний спектр послуг, а подивитися результати нашої теоретичної та практичної роботи можна вже у 52-х об’єктах по Україні (див. КАРТА ЗАКЛАДІВ).

P. S. УВАГА!!! Ми не робимо закладів для коханок, дітей, заради розваги, чи щоб "аби було, щоб приміщення не пустувало". Кожен заклад ми сприймаємо як бізнес-модель і хочемо пишатися тим, що мали до нього відношення.

Дякуємо за розуміння! А далі коротко про наші послуги:

 

БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ

Під цим поняттям ми розуміємо повний спектр послуг по відкриттю закладу - від порожньої земельної ділянки або приміщення до дня відкриття та першої інвентаризації. Повний спектр наших послуг прописаний в пунктах вище (маркетинг, менеджмент, інформаційні технології, дизайн-проектування). Втім, нижче зупинимося на послугах, які в нас найчастіше замовляють.  

АУДИТ

Виїзна послуга по оцінюванню перспектив, можливостей та ризиків вашого існуючого або можливого бізнесу. В сучасній бізнес-термінології це називають ще SWOT-аналіз (Strength-Weakness-Opportunity-Threat). На руки від нас ви отримуєте письмову доповідь про результати такої процедури,  а також пропозиції з грубими (+/-20%) розрахунками бюджету змін/інвестицій. Така процедура складається з 2-х етапів: перебування на об'єкті та в місті, де його планують робити (максимум 1 день), формування звіту (3 робочі дні).

ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ
Ми часто стикаємося з проблемою непрофесійності кадрів. Та і від, здається, «професійних» завжди очікуєш більшого прибутку. Саме такі проблеми ми і намагаємося вирішити. Наші заняття – це такий собі «коучінг» з предметними ситуаціями з життя, іграми, практичними ситуаціями.
Ми проводимо заняття як для менеджменту закладу (власник, директор, адміністратор, маркетинг-менеджер, арт-директор), так і для обслуговуючого персоналу (офіціант, хостес і т.п.).
Кількість занять у курсі залежить від поставлених задач. Втім, середній курс навчання складає, як правило, 10 занять.
 
ШОУ-ПРОГРАМИ
Шоу – наша улюблена стихія у цьому бізнесі. Тому маючи за плечима досвід організації сотень вечірок, гри за збірну КВН України, десятки проведених відкриттів, концертів та Private Party, ми впевнені: вам з нами буде весело!
Ми надамо вам артистів будь-якого жанру (зірки, діджеї, ведучі, танцівниці, аніматори і т.д.) та сотні оригінальних ідей, вписаних у детальний сценарій свята, який ми же відповідально і втілимо!
Звертайтеся до нас, якщо вас цікавлять:
УРОЧИСТІ ВІДКРИТТЯ
КОРПОРАТИВИ
ВИСТУПИ ЗІРОК
ПРИВАТНІ ВЕЧІРКИ
ВИЇЗНІ ФУРШЕТИ