Ведучі й діджеї Луцька та Рівного переодягнулися. Новорічна благочинність від мережі "Face2Face"

Орієнтовно три тисячі гривень зібрали діджеї та ведучі з Луцька для дитбудинку у Рожищі. Для цього вони організували нетипове для міста дійство – благодійний футбольний матч, спортсменами виступили, власне, самі діджеї та MC.
Зауважимо, лучанам у грі протистояли гості з Рівного. Матч відбувся 19 грудня. Хоч змагалися не футболісти, а, як каже молодь, клабери, рахунок не може не тішити: 10:6 на користь Луцька.

А от кошти збирали не лише під час змагань, а й у нічному клубі "OPERA dance club", куди учасники пішли після гри. Так, частина грошей, зібраних на вході, була спрямована на благодійництво.

Наразі з молодіжною громадською організацією "Ми+" та, власне, з самим притулком узгоджується перелік усіх необхідних речей. Відвідати заклад, а це - Волинський обласний притулок для дітей у Рожищі, планують орієнтовно 28 грудня.

Зазаначимо, що керівництво мережі "Face2Face" є активними благодійниками, адже кожного року вони виділяють певну частину коштів на благочинність. Цього року, окрім оприлюдненого збору коштів у нічному клубі "OPERA dance club", вони прийняли участь у зборі коштів міською радою м.Луцька для дитячих притулків міста, та підтримали молодіжну громадську організацію "Ми+"!

 

Даруймо разом усім дітям новорічну радість :)

Веселих Вам свят:)

З повагою, мережа "Face2Face"